Продукція > BOURNS INC. > CRM1206-FW-3R32ELF
CRM1206-FW-3R32ELF
CRM1206-FW-3R32ELF Bourns Inc.
CRM0805_1206_2010.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: RESHIGHPOWER 1206 3R32 1% 500MW
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±1%
Features: Current Sense
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1206
Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm)
Part Status: Active
Resistance: 3.32 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RESHIGHPOWER 1206 3R32 1% 500MW, Power (Watts): 0.5W, 1/2W, Tolerance: ±1%, Features: Current Sense, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1206, Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm), Part Status: Active, Resistance: 3.32 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CRM1206-FW-3R32ELF CRM1206-FW-3R32ELF Виробник : Bourns crm-1858657.pdf Current Sense Resistors - SMD ResHighPower 1206 3R32 1% 500mW TC200