CS-4-13NTA
CS-4-13NTA Nidec Components
cs-4.pdf
Виробник: Nidec Components
Description: SWITCH ROTARY DIP SP3T 0.1A 16V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Contact Finish: Gold
Voltage Rating: 16VDC
Current Rating (Amps): 100mA
Mounting Type: Surface Mount
Pitch: 0.051" (1.30mm)
Circuit: SP3T
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Termination Style: J Lead
Actuator Type: Rotary for Tool
Height Above Board: 0.091" (2.30mm)
Actuator Level: Flush, Recessed
Washable: Yes
Contact Material: Copper Alloy
Part Status: Active
Number of Positions: 3
на замовлення 11500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: NIDEC COMPONENTS - CS-4-13NTA - Drehschalter, SMD, 3 Positionen, 1-polig, 45 °, 100 mA, 16 V, CS-4, tariffCode: 85365019, Schaltwinkel: 45°, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, usEccn: EAR99, Anzahl der Schalterpositionen: 3 Positionen, AC-Kontaktstrom, max.: 100mA, DC-Kontaktspannung, max.: 16V, euEccn: NLR, DC-Kontaktstrom, max.: 100mA, Beleuchtung: Nicht beleuchtet, AC-Kontaktspannung, max.: 16V, Produktpalette: CS-4, productTraceability: No, Anzahl der Pole: 1-polig, SVHC: No SVHC (15-Jan-2018).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CS-4-13NTA CS-4-13NTA Виробник : Nidec Components cs-4.pdf Description: SWITCH ROTARY DIP SP3T 0.1A 16V
Packaging: Cut Tape (CT)
Contact Finish: Gold
Voltage Rating: 16VDC
Current Rating (Amps): 100mA
Mounting Type: Surface Mount
Pitch: 0.051" (1.30mm)
Circuit: SP3T
Termination Style: J Lead
Actuator Type: Rotary for Tool
Washable: Yes
Contact Material: Copper Alloy
Part Status: Active
Number of Positions: 3
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
CS-4-13NTA CS-4-13NTA Виробник : Nidec Components cs-4.pdf Rotary Switches smd selector 1 pole,3 throw,J hook, non-shorting
Мінімальне замовлення: 3
CS-4-13NTA CS-4-13NTA Виробник : NIDEC COMPONENTS cs-4.pdf Description: NIDEC COMPONENTS - CS-4-13NTA - Drehschalter, SMD, 3 Positionen, 1-polig, 45 °, 100 mA, 16 V, CS-4
tariffCode: 85365019
Schaltwinkel: 45°
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Anzahl der Schalterpositionen: 3 Positionen
AC-Kontaktstrom, max.: 100mA
DC-Kontaktspannung, max.: 16V
euEccn: NLR
DC-Kontaktstrom, max.: 100mA
Beleuchtung: Nicht beleuchtet
AC-Kontaktspannung, max.: 16V