Продукція > VIKING > CS02FTFWR510
CS02FTFWR510
CS02FTFWR510 Viking
CS REV.D3-160715.pdf
Виробник: Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; sensing; SMD; 0402; 510mΩ; 0.125W; ±1%
Type of resistor: thick film
Kind of resistor: sensing
Mounting: SMD
Case - inch: 0402
Case - mm: 1005
Resistance: 0.51Ω
Power: 0.125W
Tolerance: ±1%
Operating temperature: -55...155°C
Temperature coefficient: 200ppm/°C
на замовлення 1360 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 120
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; sensing; SMD; 0402; 510mΩ; 0.125W; ±1%, Type of resistor: thick film, Kind of resistor: sensing, Mounting: SMD, Case - inch: 0402, Case - mm: 1005, Resistance: 0.51Ω, Power: 0.125W, Tolerance: ±1%, Operating temperature: -55...155°C, Temperature coefficient: 200ppm/°C.
Інші пропозиції CS02FTFWR510
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CS02FTFWR510 CS02FTFWR510 Виробник : Viking CS REV.D3-160715.pdf Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; sensing; SMD; 0402; 510mΩ; 125mW; ±1%
Type of resistor: thick film
Kind of resistor: sensing
Mounting: SMD
Case - inch: 0402
Case - mm: 1005
Resistance: 0.51Ω
Power: 0.125W
Tolerance: ±1%