CS10.241-S1
CS10.241-S1 PULS, LP
142
Виробник: PULS, LP
Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 240W
Power (Watts): 240W
Features: Adjustable Output, Load Sharing
Packaging: Box
Size / Dimension: 4.61" L x 2.36" W x 4.88" H (117.0mm x 60.0mm x 124.0mm)
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: AC
Approval Agency: ABS, CSA, DNV GL, EAC, IEC, UL
Efficiency: 91.6%
Current - Output (Max): 10A
Voltage - Output 1: 24V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Standard Number: Class I Div 2; 508; 60950-1; 61010-2-201
AC Voltage - Input: 100 ~ 120 VAC, 200 ~ 240 VAC
на замовлення 27 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 240W, Power (Watts): 240W, Features: Adjustable Output, Load Sharing, Packaging: Box, Size / Dimension: 4.61" L x 2.36" W x 4.88" H (117.0mm x 60.0mm x 124.0mm), Operating Temperature: -25°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Input Type: AC, Approval Agency: ABS, CSA, DNV GL, EAC, IEC, UL, Efficiency: 91.6%, Current - Output (Max): 10A, Voltage - Output 1: 24V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Standard Number: Class I Div 2; 508; 60950-1; 61010-2-201, AC Voltage - Input: 100 ~ 120 VAC, 200 ~ 240 VAC.