Продукція > CHIPSEE > CS10768RA4121
CS10768RA4121
CS10768RA4121 Chipsee
5388_PPC-CM4-121.pdf
Виробник: Chipsee
Description: 12.1 RASPBERRY PI CM4 IPC
Packaging: Retail Package
Features: Micro SD Card Slot
Display Type: 12.1" Touchscreen
Mounting Type: Panel Mount, VESA Mount
Type: Panel PC
Operating Temperature: 0°C ~ 60°C
Voltage - Supply: 12 ~ 36VDC
Core Processor: Raspberry Pi CM4 # CM4102016: ARM® Cortex®-A72
Approval Agency: CE
Ingress Protection: IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Operating System: Raspberry Pi Raspbian OS Installed
Storage: Flash, 16GB
Memory: Motherboard Dependant
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 12.1 RASPBERRY PI CM4 IPC, Packaging: Retail Package, Features: Micro SD Card Slot, Display Type: 12.1" Touchscreen, Mounting Type: Panel Mount, VESA Mount, Type: Panel PC, Operating Temperature: 0°C ~ 60°C, Voltage - Supply: 12 ~ 36VDC, Core Processor: Raspberry Pi CM4 # CM4102016: ARM® Cortex®-A72, Approval Agency: CE, Ingress Protection: IP65 - Dust Tight, Water Resistant, Operating System: Raspberry Pi Raspbian OS Installed, Storage: Flash, 16GB, Memory: Motherboard Dependant.
Інші пропозиції CS10768RA4121
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CS10768RA4121 Виробник : Chipsee 5388_PPC-CM4-121.pdf Embedded Box Computers High-quality industrial PC powered by the Raspberry Pi Compute Module 4 (Quad Cortex-A72 processor at 1.5GHz clock). Comes with CM4104032 WIFI+4GB DDR+32GB.