Продукція > VIKING > CS10FTER150
CS10FTER150
CS10FTER150 Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; sensing; SMD; 2010; 150mΩ; 0.75W; ±1%
Case - mm: 5025
Resistance: 0.15Ω
Power: 0.75W
Tolerance: ±1%
Operating temperature: -55...155°C
Temperature coefficient: 100ppm/°C
на замовлення 2170 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 30
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; sensing; SMD; 2010; 150mΩ; 0.75W; ±1%, Type of resistor: thick film, Kind of resistor: sensing, Mounting: SMD, Case - inch: 2010, Case - mm: 5025, Resistance: 0.15Ω, Power: 0.75W, Tolerance: ±1%, Operating temperature: -55...155°C, Temperature coefficient: 100ppm/°C.