Продукція > VIKING > CS10FTFTR150
CS10FTFTR150
CS10FTFTR150 Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; sensing; SMD; 2010; 150mΩ; 1W; ±1%; -55÷155°C
Case - mm: 5025
Resistance: 0.15Ω
Power: 1W
Tolerance: ±1%
Operating temperature: -55...155°C
Temperature coefficient: 200ppm/°C
на замовлення 2755 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 30
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; sensing; SMD; 2010; 150mΩ; 1W; ±1%; -55÷155°C, Type of resistor: thick film, Kind of resistor: sensing, Mounting: SMD, Case - inch: 2010, Case - mm: 5025, Resistance: 0.15Ω, Power: 1W, Tolerance: ±1%, Operating temperature: -55...155°C, Temperature coefficient: 200ppm/°C.