Продукція > TDK > CS11-E2GA222MYNS
CS11-E2GA222MYNS
CS11-E2GA222MYNS TDK
tdk_leaddisc_commercial_cs_en-1207173.pdf
Виробник: TDK
Ceramic Disc Capacitors CS11 2200pF 250VAC E 20%
на замовлення 706 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CS11-E2GA222MYNS CS11-E2GA222MYNS Виробник : TDK Corporation CS_Series.pdf Description: CAP CER 2200PF 250VAC RADIAL