CS11014.3F160
CS11014.3F160 CIT Relay and Switch
CS1101.pdf
Виробник: CIT Relay and Switch
Description: SWITCH TACTILE SPST-NO 50MA 50V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Circuit: SPST-NO
Switch Function: Off-Mom
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Gull Wing
Illumination: Non-Illuminated
Contact Rating @ Voltage: 0.05A @ 50VDC
Actuator Type: Rectangular Button
Operating Force: 160gf
Outline: 6.05mm x 3.50mm
Actuator Height off PCB, Vertical: 4.30mm
Actuator Orientation: Top Actuated
Part Status: Active
на замовлення 1500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SWITCH TACTILE SPST-NO 50MA 50V, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Circuit: SPST-NO, Switch Function: Off-Mom, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Gull Wing, Illumination: Non-Illuminated, Contact Rating @ Voltage: 0.05A @ 50VDC, Actuator Type: Rectangular Button, Operating Force: 160gf, Outline: 6.05mm x 3.50mm, Actuator Height off PCB, Vertical: 4.30mm, Actuator Orientation: Top Actuated, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CS11014.3F160 CS11014.3F160 Виробник : CIT Relay and Switch CS1101.pdf Description: SWITCH TACTILE SPST-NO 50MA 50V
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Circuit: SPST-NO
Switch Function: Off-Mom
Termination Style: Gull Wing
Illumination: Non-Illuminated
Operating Force: 160gf
Outline: 6.05mm x 3.50mm