CS1102V8.35F260
CS1102V8.35F260 CIT Relay and Switch
CS1102V.pdf
Виробник: CIT Relay and Switch
Description: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 50V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount, Right Angle
Circuit: SPST-NO
Switch Function: Off-Mom
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Gull Wing
Illumination: Non-Illuminated
Contact Rating @ Voltage: 0.05A @ 50VDC
Actuator Type: Standard
Operating Force: 260gf
Outline: 7.10mm x 6.30mm
Actuator Orientation: Side Actuated
Actuator Length, Right Angle: 8.35mm
на замовлення 13500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 50V, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Right Angle, Circuit: SPST-NO, Switch Function: Off-Mom, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Gull Wing, Illumination: Non-Illuminated, Contact Rating @ Voltage: 0.05A @ 50VDC, Actuator Type: Standard, Operating Force: 260gf, Outline: 7.10mm x 6.30mm, Actuator Orientation: Side Actuated, Actuator Length, Right Angle: 8.35mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CS1102V8.35F260 CS1102V8.35F260 Виробник : CIT Relay and Switch CS1102V.pdf Description: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 50V
Packaging: Cut Tape (CT)
Circuit: SPST-NO
Switch Function: Off-Mom
Termination Style: Gull Wing
Illumination: Non-Illuminated
Actuator Type: Standard
Operating Force: 260gf
Outline: 7.10mm x 6.30mm