CS11034.3F180R
CS11034.3F180R CIT Relay and Switch
CS1103.pdf
Виробник: CIT Relay and Switch
Description: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 48V
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Circuit: SPST-NO
Switch Function: Off-Mom
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Gull Wing
Illumination: Non-Illuminated
Contact Rating @ Voltage: 0.05A @ 48VDC
Actuator Type: Standard
Operating Force: 180gf
Outline: 12.00mm x 12.00mm
Actuator Height off PCB, Vertical: 4.30mm
Actuator Orientation: Top Actuated
Part Status: Active
на замовлення 292 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 48V, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Circuit: SPST-NO, Switch Function: Off-Mom, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Gull Wing, Illumination: Non-Illuminated, Contact Rating @ Voltage: 0.05A @ 48VDC, Actuator Type: Standard, Operating Force: 180gf, Outline: 12.00mm x 12.00mm, Actuator Height off PCB, Vertical: 4.30mm, Actuator Orientation: Top Actuated, Part Status: Active.
Інші пропозиції CS11034.3F180R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CS11034.3F180R CS11034.3F180R Виробник : CIT Relay and Switch CS1103.pdf Description: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 48V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Circuit: SPST-NO
Switch Function: Off-Mom
Termination Style: Gull Wing
Illumination: Non-Illuminated
Actuator Type: Standard
Operating Force: 180gf
Outline: 12.00mm x 12.00mm