CS11037.5F260R
CS11037.5F260R CIT Relay and Switch
CS1103.pdf
Виробник: CIT Relay and Switch
Description: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 48V
Switch Function: Off-Mom
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Gull Wing
Illumination: Non-Illuminated
Contact Rating @ Voltage: 0.05A @ 48VDC
Actuator Type: Standard
Operating Force: 260gf
Outline: 12.00mm x 12.00mm
Actuator Height off PCB, Vertical: 7.50mm
Actuator Orientation: Top Actuated
на замовлення 400 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 400
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 48V, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Circuit: SPST-NO, Switch Function: Off-Mom, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Gull Wing, Illumination: Non-Illuminated, Contact Rating @ Voltage: 0.05A @ 48VDC, Actuator Type: Standard, Operating Force: 260gf, Outline: 12.00mm x 12.00mm, Actuator Height off PCB, Vertical: 7.50mm, Actuator Orientation: Top Actuated.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CS11037.5F260R CS11037.5F260R Виробник : CIT Relay and Switch CS1103.pdf Description: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 48V
Packaging: Cut Tape (CT)
Switch Function: Off-Mom
Termination Style: Gull Wing
Illumination: Non-Illuminated
Actuator Type: Standard
Operating Force: 260gf
Outline: 12.00mm x 12.00mm