CS1110J3.1
CS1110J3.1 CIT Relay and Switch
CS1110.pdf
Виробник: CIT Relay and Switch
Description: SWITCH TACTILE SPST-NO 50MA 50V
Switch Function: Off-Mom
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: J Lead
Illumination: Non-Illuminated
Contact Rating @ Voltage: 0.05A @ 50VDC
Actuator Type: Standard
Operating Force: 160gf
Outline: 6.20mm x 6.20mm
Actuator Height off PCB, Vertical: 3.10mm
Actuator Orientation: Top Actuated
Part Status: Active
на замовлення 1480 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SWITCH TACTILE SPST-NO 50MA 50V, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Circuit: SPST-NO, Switch Function: Off-Mom, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: J Lead, Illumination: Non-Illuminated, Contact Rating @ Voltage: 0.05A @ 50VDC, Actuator Type: Standard, Operating Force: 160gf, Outline: 6.20mm x 6.20mm, Actuator Height off PCB, Vertical: 3.10mm, Actuator Orientation: Top Actuated, Part Status: Active.
Інші пропозиції CS1110J3.1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CS1110J3.1 CS1110J3.1 Виробник : CIT Relay and Switch CS1110.pdf Description: SWITCH TACTILE SPST-NO 50MA 50V
Switch Function: Off-Mom
Termination Style: J Lead
Illumination: Non-Illuminated
Actuator Type: Standard
Operating Force: 160gf
Outline: 6.20mm x 6.20mm