Продукція > TDK > CS11ZU2GA472MAGKA
CS11ZU2GA472MAGKA
CS11ZU2GA472MAGKA TDK
3970790.pdf
Виробник: TDK
Description: TDK - CS11ZU2GA472MAGKA - Funkentstörkondensator (Keramik), 4700 pF, ± 20%, X1 / Y2, 440 VAC, 300 VAC, Radial bedrahtet
tariffCode: 85322400
Bauform / Gehäuse des Kondensators: Radial bedrahtet
rohsCompliant: YES
Anschlussabstand: 7.5mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Kondensatormontage: Durchsteckmontage
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Entstörklasse: X1 / Y2
Nennspannung Y: 300VAC
euEccn: NLR
Kapazität: 4700pF
Produktpalette: CS Series
Nennspannung X: 440VAC
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 125°C
SVHC: No SVHC (15-Jan-2018)
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - CS11ZU2GA472MAGKA - Funkentstörkondensator (Keramik), 4700 pF, ± 20%, X1 / Y2, 440 VAC, 300 VAC, Radial bedrahtet, tariffCode: 85322400, Bauform / Gehäuse des Kondensators: Radial bedrahtet, rohsCompliant: YES, Anschlussabstand: 7.5mm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Kondensatormontage: Durchsteckmontage, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Entstörklasse: X1 / Y2, Nennspannung Y: 300VAC, euEccn: NLR, Kapazität: 4700pF, Produktpalette: CS Series, Nennspannung X: 440VAC, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 125°C, SVHC: No SVHC (15-Jan-2018).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CS11ZU2GA472MAGKA CS11ZU2GA472MAGKA Виробник : TDK Corporation leaddisc_automotive_cs_en.pdf Description: CAP CER 4700PF 300/440V Z5U
Tolerance: ±20%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Features: High Voltage
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 300VAC/440VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: Z5U
Size / Dimension: 0.531" Dia (13.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Safety, Automotive
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Ratings: AEC-Q200, X1, Y2
Height - Seated (Max): 0.689" (17.50mm)
Capacitance: 4700 pF
на замовлення 961 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
CS11ZU2GA472MAGKA CS11ZU2GA472MAGKA Виробник : TDK leaddisc_automotive_cs_en.pdf Safety Capacitors D: 13.5mm Y2 4700pF 20% LS:7.5mm AECQ200