Продукція > TDK > CS11ZU2GA472MYGKA
CS11ZU2GA472MYGKA
CS11ZU2GA472MYGKA TDK
CS_High_Voltage_Commercial_Series.pdf
Виробник: TDK
Safety Capacitors SUGGESTED ALTERNATE 810-CS45E2GA472MNKA
на замовлення 1994 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 4700PF 300/440VAC Z5U, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Features: High Voltage, Voltage - Rated: 300VAC/440VAC, Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: Z5U, Size / Dimension: 0.413" Dia (10.50mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 125°C, Applications: Safety, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Ratings: X1, Y2, Height - Seated (Max): 0.571" (14.50mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 4700 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CS11ZU2GA472MYGKA CS11ZU2GA472MYGKA Виробник : TDK Corporation CS_High_Voltage_Commercial_Series.pdf Description: CAP CER 4700PF 300/440VAC Z5U
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 300VAC/440VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: Z5U
Size / Dimension: 0.413" Dia (10.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 125°C
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Ratings: X1, Y2
Height - Seated (Max): 0.571" (14.50mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 4700 pF