Продукція > TDK > CS11ZU2GA472MYNKA
CS11ZU2GA472MYNKA
CS11ZU2GA472MYNKA TDK
CS_High_Voltage_Commercial_Series.pdf
Виробник: TDK
Safety Capacitors SUGGESTED ALTERNATE 810-CS45E2GA472MVKA
на замовлення 360 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 4700PF 300/440VAC, Tolerance: ±20%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Features: High Voltage, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 300VAC/440VAC, Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: Z5U, Size / Dimension: 0.531" Dia (13.50mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 125°C, Applications: Safety, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Ratings: X1, Y2, Capacitance: 4700 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CS11ZU2GA472MYNKA CS11ZU2GA472MYNKA Виробник : TDK Corporation CS_High_Voltage_Commercial_Series.pdf Description: CAP CER 4700PF 300/440VAC
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 300VAC/440VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: Z5U
Size / Dimension: 0.531" Dia (13.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 125°C
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Ratings: X1, Y2
Capacitance: 4700 pF