CS13-00S85-04-6
CS13-00S85-04-6 Challenge Electronics
CS13-00S85-04-6.pdf
Виробник: Challenge Electronics
Description: 13X13MM SMT SPEAKER
Packaging: Tape & Reel (TR)
Size / Dimension: 0.512" L x 0.512" W (13.00mm x 13.00mm)
Shape: Square
Type: General Purpose
Technology: Magnetic
Material - Cone: Polyimide (PI)
Material - Magnet: Cobalt
Termination: Solder Pads
Frequency - Self Resonant: 850Hz
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 0.161" (4.10mm)
Impedance: 8 Ohms
Power - Max: 1 W
Power - Rated: 700 mW
Frequency Range: 680 Hz ~ 20 kHz
Efficiency - dBA: 90.00
Efficiency - Testing: 700mW/100mm
Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL)
на замовлення 1500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 750
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 13X13MM SMT SPEAKER, Packaging: Tape & Reel (TR), Size / Dimension: 0.512" L x 0.512" W (13.00mm x 13.00mm), Shape: Square, Type: General Purpose, Technology: Magnetic, Material - Cone: Polyimide (PI), Material - Magnet: Cobalt, Termination: Solder Pads, Frequency - Self Resonant: 850Hz, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 0.161" (4.10mm), Impedance: 8 Ohms, Power - Max: 1 W, Power - Rated: 700 mW, Frequency Range: 680 Hz ~ 20 kHz, Efficiency - dBA: 90.00, Efficiency - Testing: 700mW/100mm, Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Shape: Square
Type: General Purpose
Technology: Magnetic
Material - Magnet: Cobalt
Termination: Solder Pads
Port Location: Top
Impedance: 8 Ohms
Power - Max: 1 W
Power - Rated: 700 mW
Efficiency - dBA: 90.00