Продукція > TDK > CS14-E2GA392MYNS
CS14-E2GA392MYNS
CS14-E2GA392MYNS TDK
tdk_leaddisc_commercial_cs_en-1207173.pdf
Виробник: TDK
Ceramic Disc Capacitors X1Y2 3900pF 20% 250VAC
на замовлення 26 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 3900PF 250VAC RADIAL, Tolerance: ±20%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Features: High Voltage, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 250VAC, Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: E, Size / Dimension: 0.531" Dia (13.50mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: Safety, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Ratings: X1, Y2, Height - Seated (Max): 0.689" (17.50mm), Capacitance: 3900 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CS14-E2GA392MYNS CS14-E2GA392MYNS Виробник : TDK Corporation DS_445_CS_Series.pdf Description: CAP CER 3900PF 250VAC RADIAL
Tolerance: ±20%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Features: High Voltage
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 250VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: E
Size / Dimension: 0.531" Dia (13.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Ratings: X1, Y2
Height - Seated (Max): 0.689" (17.50mm)
Capacitance: 3900 pF