CS15-00S85-04-1
CS15-00S85-04-1 Challenge Electronics
CS15-00S85-04-1.pdf
Виробник: Challenge Electronics
Description: SMT SPEAKER 8OHM 0.5W 87DB
Packaging: Tape & Reel (TR)
Size / Dimension: 0.591" L x 0.591" W (15.00mm x 15.00mm)
Shape: Square
Type: General Purpose
Technology: Magnetic
Material - Cone: Polyimide (PI)
Material - Magnet: Nd-Fe-B
Termination: Solder Pads
Frequency - Self Resonant: 850Hz
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Impedance: 8 Ohms
Power - Max: 800 mW
Power - Rated: 500 mW
Frequency Range: 680 Hz ~ 20 kHz
Efficiency - dBA: 87.00
Efficiency - Testing: 500mW/10cm
Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL)
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMT SPEAKER 8OHM 0.5W 87DB, Packaging: Tape & Reel (TR), Size / Dimension: 0.591" L x 0.591" W (15.00mm x 15.00mm), Shape: Square, Type: General Purpose, Technology: Magnetic, Material - Cone: Polyimide (PI), Material - Magnet: Nd-Fe-B, Termination: Solder Pads, Frequency - Self Resonant: 850Hz, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm), Impedance: 8 Ohms, Power - Max: 800 mW, Power - Rated: 500 mW, Frequency Range: 680 Hz ~ 20 kHz, Efficiency - dBA: 87.00, Efficiency - Testing: 500mW/10cm, Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CS15-00S85-04-1 CS15-00S85-04-1 Виробник : Challenge Electronics CS15-00S85-04-1.pdf Description: SMT SPEAKER 8OHM 0.5W 87DB
Packaging: Cut Tape (CT)
Shape: Square
Type: General Purpose
Technology: Magnetic
Material - Magnet: Nd-Fe-B
Termination: Solder Pads
Port Location: Top
Impedance: 8 Ohms
Power - Max: 800 mW
Power - Rated: 500 mW
Efficiency - dBA: 87.00