CS18-01S100-05-1
CS18-01S100-05-1 Challenge Electronics
CS18-01S100-05-1.pdf
Виробник: Challenge Electronics
Description: SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 97DB
Packaging: Tape & Reel (TR)
Size / Dimension: 0.709" L x 0.709" W (18.00mm x 18.00mm)
Shape: Square
Type: General Purpose
Technology: Magnetic
Material - Cone: Polyimide (PI)
Material - Magnet: SmCo
Termination: Solder Pads
Frequency - Self Resonant: 1kHz
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 0.201" (5.10mm)
Part Status: Active
Impedance: 8 Ohms
Power - Max: 1.5 W
Power - Rated: 1 W
Frequency Range: 800 Hz ~ 20 kHz
Efficiency - dBA: 97.00
Efficiency - Testing: 1W/100mm
Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL)
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 97DB, Packaging: Tape & Reel (TR), Size / Dimension: 0.709" L x 0.709" W (18.00mm x 18.00mm), Shape: Square, Type: General Purpose, Technology: Magnetic, Material - Cone: Polyimide (PI), Material - Magnet: SmCo, Termination: Solder Pads, Frequency - Self Resonant: 1kHz, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 0.201" (5.10mm), Part Status: Active, Impedance: 8 Ohms, Power - Max: 1.5 W, Power - Rated: 1 W, Frequency Range: 800 Hz ~ 20 kHz, Efficiency - dBA: 97.00, Efficiency - Testing: 1W/100mm, Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CS18-01S100-05-1 CS18-01S100-05-1 Виробник : Challenge Electronics CS18-01S100-05-1.pdf Description: SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 97DB
Packaging: Cut Tape (CT)
Shape: Square
Type: General Purpose
Technology: Magnetic
Material - Magnet: SmCo
Termination: Solder Pads
Port Location: Top
Part Status: Active
Impedance: 8 Ohms
Power - Max: 1.5 W
Power - Rated: 1 W
Efficiency - dBA: 97.00
Efficiency - Testing: 1W/100mm