CS2300CP-EZZR
CS2300CP-EZZR Cirrus Logic Inc.
Виробник: Cirrus Logic Inc.
Description: IC FRACT N SYNTH 10MSOP
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Output: Clock
Frequency - Max: 75MHz
Type: Fractional N Synthesizer
Input: Clock
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA)
Voltage - Supply: 3.1V ~ 3.5V
Ratio - Input:Output: 1:2
Differential - Input:Output: No/No
Supplier Device Package: 10-MSOP
PLL: Yes
Divider/Multiplier: Yes/Yes
Number of Circuits: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC FRACT N SYNTH 10MSOP, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Output: Clock, Frequency - Max: 75MHz, Type: Fractional N Synthesizer, Input: Clock, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA), Voltage - Supply: 3.1V ~ 3.5V, Ratio - Input:Output: 1:2, Differential - Input:Output: No/No, Supplier Device Package: 10-MSOP, PLL: Yes, Divider/Multiplier: Yes/Yes, Number of Circuits: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.