Продукція > TDK > CS45-B2GA101K-GKA
CS45-B2GA101K-GKA
CS45-B2GA101K-GKA TDK
leaddisc_commercial_cs45_en.pdf
Виробник: TDK
Disc Type Capacitors with Lead (High Voltage Ceramic Capacitors)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CS45-B2GA101K-GKA CS45-B2GA101K-GKA Виробник : TDK Corporation leaddisc_commercial_cs45_en.pdf?ref_disty=digikey Description: CAP CER 100PF 440VAC RADIAL
товару немає в наявності
CS45-B2GA101K-GKA CS45-B2GA101K-GKA Виробник : TDK leaddisc_commercial_cs45_en.pdf?ref_disty=digikey Safety Capacitors D: 6.5mm X1/Y2 100pF B 10% LS:7.5mm