Продукція > TDK CORPORATION > CS45-B2GA151K-VKA
CS45-B2GA151K-VKA
CS45-B2GA151K-VKA TDK Corporation
leaddisc_commercial_cs45_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 150PF 440VAC RADIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 440VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: B
Size / Dimension: 0.256" Dia (6.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 125°C
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Ratings: X1, Y2
Capacitance: 150 pF
на замовлення 986 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 150PF 440VAC RADIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±10%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Features: High Voltage, Voltage - Rated: 440VAC, Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: B, Size / Dimension: 0.256" Dia (6.50mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 125°C, Applications: Safety, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Ratings: X1, Y2, Capacitance: 150 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CS45-B2GA151K-VKA CS45-B2GA151K-VKA Виробник : TDK leaddisc_commercial_cs45_en.pdf Safety Capacitors D: 6.5mm X1/Y2 150pF B 10% LS:7.5mm
на замовлення 1000 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
CS45-B2GA151K-VKA CS45-B2GA151K-VKA Виробник : TDK leaddisc_commercial_cs45_en.pdf Cap Ceramic Single Suppression X1/Y2 150pF 440VAC/300VAC B 10% (6.5 X 5mm) Radial Disc 7.5mm 125°C Ammo
товару немає в наявності
товару немає в наявності
CS45-B2GA151K-VKA CS45-B2GA151K-VKA Виробник : TDK Corporation leaddisc_commercial_cs45_en.pdf Description: CAP CER 150PF 440VAC RADIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±10%
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 440VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: B
Mounting Type: Through Hole
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Ratings: X1, Y2
Capacitance: 150 pF