Продукція > TDK > CS45-B2GA221K-NKA
CS45-B2GA221K-NKA
CS45-B2GA221K-NKA TDK
leaddisc_commercial_cs45_en.pdf
Виробник: TDK
Description: CAP CER 220PF 440VAC RADIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±10%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 440VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: B
Size / Dimension: 0.256" Dia (6.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 125°C
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Ratings: X1, Y2
Part Status: Active
Capacitance: 220 pF
на замовлення 3370 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - CS45-B2GA221K-NKA - Funkentstörkondensator (Keramik), 220 pF, ± 10%, X1 / Y2, 440 V, 300 V, Radial bedrahtet, tariffCode: 85322300, Bauform / Gehäuse des Kondensators: Radial bedrahtet, rohsCompliant: YES, Anschlussabstand: 7.5mm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: TBA, Kapazitätstoleranz: ± 10%, Kondensatormontage: Durchsteckmontage, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -40°C, Entstörklasse: X1 / Y2, Nennspannung Y: 300V, euEccn: NLR, Kapazität: 220pF, Produktpalette: CS45 Series, Nennspannung X: 440V, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 125°C, SVHC: No SVHC (15-Jan-2018).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CS45-B2GA221K-NKA CS45-B2GA221K-NKA Виробник : TDK 3919279.pdf Description: TDK - CS45-B2GA221K-NKA - Funkentstörkondensator (Keramik), 220 pF, ± 10%, X1 / Y2, 440 V, 300 V, Radial bedrahtet
tariffCode: 85322300
Bauform / Gehäuse des Kondensators: Radial bedrahtet
rohsCompliant: YES
Anschlussabstand: 7.5mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
Kapazitätstoleranz: ± 10%
Kondensatormontage: Durchsteckmontage
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -40°C
Entstörklasse: X1 / Y2
Nennspannung Y: 300V
euEccn: NLR
Kapazität: 220pF
Produktpalette: CS45 Series
Nennspannung X: 440V
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 125°C
SVHC: No SVHC (15-Jan-2018)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 32
CS45-B2GA221K-NKA CS45-B2GA221K-NKA Виробник : TDK leaddisc_commercial_cs45_en.pdf Cap Ceramic Single Suppression X1/Y2 220pF 440VAC/300VAC B 10% (6.5 X 5mm) Radial Disc 7.5mm 125°C Bulk
товару немає в наявності
CS45-B2GA221K-NKA CS45-B2GA221K-NKA Виробник : TDK leaddisc_commercial_cs45_en.pdf Safety Capacitors D: 6.5mm X1/Y2 220pF B 10% LS:7.5mm