Продукція > TDK > CS45-B2GA221K-VKA
CS45-B2GA221K-VKA
CS45-B2GA221K-VKA TDK
leaddisc_commercial_cs45_en.pdf
Виробник: TDK
Safety Capacitors D: 6.5mm X1/Y2 220pF B 10% LS:7.5mm
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 220PF 440VAC RADIAL, Tolerance: ±10%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Features: High Voltage, Packaging: Tape & Box (TB), Voltage - Rated: 440VAC, Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: B, Size / Dimension: 0.256" Dia (6.50mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 125°C, Applications: Safety, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Ratings: X1, Y2, Part Status: Active, Capacitance: 220 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CS45-B2GA221K-VKA CS45-B2GA221K-VKA Виробник : TDK leaddisc_commercial_cs45_en.pdf Cap Ceramic Single Suppression X1/Y2 220pF 440VAC/300VAC B 10% (6.5 X 5mm) Radial Disc 7.5mm 125°C Ammo
товару немає в наявності
товару немає в наявності
CS45-B2GA221K-VKA CS45-B2GA221K-VKA Виробник : TDK Corporation leaddisc_commercial_cs45_en.pdf Description: CAP CER 220PF 440VAC RADIAL
Tolerance: ±10%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Features: High Voltage
Packaging: Tape & Box (TB)
Voltage - Rated: 440VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: B
Size / Dimension: 0.256" Dia (6.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 125°C
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Ratings: X1, Y2
Part Status: Active
Capacitance: 220 pF