Продукція > TDK > CS45-B2GA471K-NKA
CS45-B2GA471K-NKA
CS45-B2GA471K-NKA TDK
3919279.pdf
Виробник: TDK
Description: TDK - CS45-B2GA471K-NKA - Funkentstörkondensator (Keramik), 470 pF, ± 10%, X1 / Y2, 440 V, 300 V, Radial bedrahtet
tariffCode: 85322400
Bauform / Gehäuse des Kondensators: Radial bedrahtet
rohsCompliant: YES
Anschlussabstand: 7.5mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 10%
Kondensatormontage: Durchsteckmontage
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -40°C
Entstörklasse: X1 / Y2
Nennspannung Y: 300V
euEccn: NLR
Kapazität: 470pF
Produktpalette: CS45 Series
Nennspannung X: 440V
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 125°C
SVHC: No SVHC (15-Jan-2018)
на замовлення 355 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 56
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - CS45-B2GA471K-NKA - Funkentstörkondensator (Keramik), 470 pF, ± 10%, X1 / Y2, 440 V, 300 V, Radial bedrahtet, tariffCode: 85322400, Bauform / Gehäuse des Kondensators: Radial bedrahtet, rohsCompliant: YES, Anschlussabstand: 7.5mm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 10%, Kondensatormontage: Durchsteckmontage, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -40°C, Entstörklasse: X1 / Y2, Nennspannung Y: 300V, euEccn: NLR, Kapazität: 470pF, Produktpalette: CS45 Series, Nennspannung X: 440V, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 125°C, SVHC: No SVHC (15-Jan-2018).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CS45-B2GA471K-NKA CS45-B2GA471K-NKA Виробник : TDK leaddisc_commercial_cs45_en.pdf Description: CAP CER 470PF 440VAC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 440VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: B
Size / Dimension: 0.276" Dia (7.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 125°C
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Ratings: X1, Y2
Part Status: Active
Capacitance: 470 pF
на замовлення 33864 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
CS45-B2GA471K-NKA CS45-B2GA471K-NKA Виробник : TDK leaddisc_commercial_cs45_en.pdf Safety Capacitors D: 7mm X1/Y2 470pF B 10% LS:7.5mm
Мінімальне замовлення: 13
CS45-B2GA471K-NKA CS45-B2GA471K-NKA Виробник : TDK leaddisc_commercial_cs45_en.pdf Cap Ceramic Single Suppression X1/Y2 470pF 440VAC/300VAC B 10% (7 X 5mm) Radial Disc 7.5mm 125°C Bulk
на замовлення 14 шт: