Продукція > TDK > CS45-E2GA152M-NKA
CS45-E2GA152M-NKA
CS45-E2GA152M-NKA TDK
leaddisc_commercial_cs45_en.pdf
Виробник: TDK
Cap Ceramic Single Suppression X1/Y2 0.0015uF 440VAC/300VAC E 20% (7.5 X 5mm) Radial Disc 7.5mm 125°C Bulk
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 606
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1500PF 440VAC RADIAL, Tolerance: ±20%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Features: High Voltage, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 440VAC, Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: E, Size / Dimension: 0.295" Dia (7.50mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 125°C, Applications: Safety, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Ratings: X1, Y2, Capacitance: 1500 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CS45-E2GA152M-NKA CS45-E2GA152M-NKA Виробник : TDK Corporation leaddisc_commercial_cs45_en.pdf Description: CAP CER 1500PF 440VAC RADIAL
Tolerance: ±20%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Features: High Voltage
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 440VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: E
Size / Dimension: 0.295" Dia (7.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 125°C
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Ratings: X1, Y2
Capacitance: 1500 pF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
CS45-E2GA152M-NKA CS45-E2GA152M-NKA Виробник : TDK leaddisc_commercial_cs45_en.pdf Safety Capacitors D:7.5mm X1/Y2 1500pF E 20% LS:7.5mm
на замовлення 334 шт:
Мінімальне замовлення: 11
CS45-E2GA152M-NKA CS45-E2GA152M-NKA Виробник : TDK leaddisc_commercial_cs45_en.pdf Cap Ceramic Single Suppression X1/Y2 0.0015uF 440VAC/300VAC E 20% (7.5 X 5mm) Radial Disc 7.5mm 125°C Bulk