Продукція > TDK > CS45-E2GA152M-VKA
CS45-E2GA152M-VKA
CS45-E2GA152M-VKA TDK
leaddisc_commercial_cd45_en.pdf
Виробник: TDK
Safety Capacitors D:7.5mm X1/Y2 1500pF E 20% LS:7.5mm
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Cap Ceramic Suppression X1/Y2 0.0015uF 440VAC/300VAC E 20%( 7.5 X 5mm) Radial Disc 7.5mm 125°C Ammo.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CS45-E2GA152M-VKA CS45-E2GA152M-VKA Виробник : TDK Corporation leaddisc_commercial_cd45_en.pdf Description: CAP CER 1500PF 440VAC RADIAL
на замовлення 16 шт:
CS45-E2GA152M-VKA CS45-E2GA152M-VKA Виробник : TDK leaddisc_commercial_cs45_en.pdf Cap Ceramic Suppression X1/Y2 0.0015uF 440VAC/300VAC E 20%( 7.5 X 5mm) Radial Disc 7.5mm 125°C Ammo
товару немає в наявності