Продукція > TDK CORPORATION > CS45SL2GA220JYNKA
CS45SL2GA220JYNKA
CS45SL2GA220JYNKA TDK Corporation
leaddisc_commercial_cs_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 22PF 300/440VAC SL
Tolerance: ±5%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Features: High Voltage
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 300VAC/440VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: SL
Size / Dimension: 0.276" Dia (7.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Ratings: X1, Y2
Part Status: Not For New Designs
Capacitance: 22 pF
на замовлення 758 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 22PF 300/440VAC SL, Tolerance: ±5%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Features: High Voltage, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 300VAC/440VAC, Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: SL, Size / Dimension: 0.276" Dia (7.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: Safety, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Ratings: X1, Y2, Part Status: Not For New Designs, Capacitance: 22 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CS45SL2GA220JYNKA CS45SL2GA220JYNKA Виробник : TDK leaddisc_commercial_cs_en.pdf Safety Capacitors D: 7mm X1/Y2 22pF SL 5% LS:7.5mm