Продукція > TDK > CS45SL2GA680JYNKA
CS45SL2GA680JYNKA
CS45SL2GA680JYNKA TDK
leaddisc_commercial_cs_en.pdf
Виробник: TDK
Cap Ceramic Suppression X1/Y2 68pF 440VAC/300VAC SL 5%( 7.5 X 5mm) Radial Disc 7.5mm 125°C Bulk
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 68PF 300/440VAC SL, Tolerance: ±5%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Features: High Voltage, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 300VAC/440VAC, Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: SL, Size / Dimension: 0.295" Dia (7.50mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: Safety, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Ratings: X1, Y2, Part Status: Not For New Designs, Capacitance: 68 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CS45SL2GA680JYNKA CS45SL2GA680JYNKA Виробник : TDK Corporation leaddisc_commercial_cs_en.pdf Description: CAP CER 68PF 300/440VAC SL
Tolerance: ±5%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Features: High Voltage
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 300VAC/440VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: SL
Size / Dimension: 0.295" Dia (7.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Ratings: X1, Y2
Part Status: Not For New Designs
Capacitance: 68 pF
товару немає в наявності
CS45SL2GA680JYNKA CS45SL2GA680JYNKA Виробник : TDK leaddisc_commercial_cs_en.pdf Safety Capacitors D: 7.5mm X1/Y2 68pF SL 5% LS:7.5mm