Продукція > TDK > CS65-B2GA101KAGKA
CS65-B2GA101KAGKA
CS65-B2GA101KAGKA TDK
3970790.pdf
Виробник: TDK
Description: TDK - CS65-B2GA101KAGKA - Funkentstörkondensator (Keramik), 100 pF, ± 10%, X1 / Y2, 440 VAC, 300 VAC, Radial bedrahtet
tariffCode: 85322900
Bauform / Gehäuse des Kondensators: Radial bedrahtet
rohsCompliant: YES
Anschlussabstand: 7.5mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 10%
Kondensatormontage: Durchsteckmontage
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Entstörklasse: X1 / Y2
Nennspannung Y: 300VAC
euEccn: NLR
Kapazität: 100pF
Produktpalette: CS Series
Nennspannung X: 440VAC
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 125°C
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 19748 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - CS65-B2GA101KAGKA - Funkentstörkondensator (Keramik), 100 pF, ± 10%, X1 / Y2, 440 VAC, 300 VAC, Radial bedrahtet, tariffCode: 85322900, Bauform / Gehäuse des Kondensators: Radial bedrahtet, rohsCompliant: YES, Anschlussabstand: 7.5mm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 10%, Kondensatormontage: Durchsteckmontage, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Entstörklasse: X1 / Y2, Nennspannung Y: 300VAC, euEccn: NLR, Kapazität: 100pF, Produktpalette: CS Series, Nennspannung X: 440VAC, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 125°C, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CS65-B2GA101KAGKA CS65-B2GA101KAGKA Виробник : TDK Corporation leaddisc_automotive_cs_en.pdf Description: CAP CER 100PF 300/440VAC RAD
товару немає в наявності
CS65-B2GA101KAGKA CS65-B2GA101KAGKA Виробник : TDK leaddisc_automotive_cs_en.pdf Safety Capacitors D: 7mm X1/Y2 100pF 10% LS:7.5mm AECQ200