Продукція > TDK CORPORATION > CS65-B2GA101KAVKA
CS65-B2GA101KAVKA
CS65-B2GA101KAVKA TDK Corporation
leaddisc_automotive_cs_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 100PF 300/440V RAD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Safety Capacitors D: 7mm X1/Y2 100pF 10% LS:7.5mm AECQ200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CS65-B2GA101KAVKA CS65-B2GA101KAVKA Виробник : TDK leaddisc_automotive_cs_en.pdf Safety Capacitors D: 7mm X1/Y2 100pF 10% LS:7.5mm AECQ200