Продукція > TDK > CS65-B2GA151KYGKA
CS65-B2GA151KYGKA
CS65-B2GA151KYGKA TDK
eaddisc_automotive_cs_en-845084.pdf
Виробник: TDK
Ceramic Disc Capacitors 150PF X1:440VAC Y2:300VAC Radial
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CS65-B2GA151KYGKA CS65-B2GA151KYGKA Виробник : TDK Corporation leaddisc_commercial_cs_en.pdf Description: CAP CER 150PF 300VAC RADIAL