Продукція > TDK CORPORATION > CS65-B2GA151KYVKA
CS65-B2GA151KYVKA TDK Corporation
leaddisc_commercial_cs_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 150PF 300VAC RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Ceramic Disc Capacitors CS65 150pF 2.6kv B 10% Ammo Pack.
Інші пропозиції CS65-B2GA151KYVKA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CS65-B2GA151KYVKA CS65-B2GA151KYVKA Виробник : TDK eaddisc_commercial_cc45_en-364205.pdf Ceramic Disc Capacitors CS65 150pF 2.6kv B 10% Ammo Pack