Продукція > TDK CORPORATION > CS65-B2GA221KANKA
CS65-B2GA221KANKA
CS65-B2GA221KANKA TDK Corporation
leaddisc_automotive_cs_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 220PF 300/440VAC
Tolerance: ±10%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Features: High Voltage
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 300VAC/440VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: B
Size / Dimension: 0.276" Dia (7.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Safety, Automotive
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Ratings: AEC-Q200, X1, Y2
Part Status: Active
Capacitance: 220 pF
на замовлення 1999 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 220PF 300/440VAC, Tolerance: ±10%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Features: High Voltage, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 300VAC/440VAC, Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: B, Size / Dimension: 0.276" Dia (7.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Safety, Automotive, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Ratings: AEC-Q200, X1, Y2, Part Status: Active, Capacitance: 220 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CS65-B2GA221KANKA CS65-B2GA221KANKA Виробник : TDK leaddisc_automotive_cs_en.pdf Safety Capacitors D: 7mm X1/Y2 220pF 10% LS:7.5mm AECQ200