Продукція > TDK CORPORATION > CS65-B2GA221KAVKA
CS65-B2GA221KAVKA TDK Corporation
leaddisc_automotive_cs_en.pdf?ref_disty=digikey
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 220PF 300V RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Safety Capacitors D: 7mm X1/Y2 220pF 10% LS:7.5mm AECQ200.
Інші пропозиції CS65-B2GA221KAVKA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CS65-B2GA221KAVKA CS65-B2GA221KAVKA Виробник : TDK leaddisc_automotive_cs_en.pdf?ref_disty=digikey Safety Capacitors D: 7mm X1/Y2 220pF 10% LS:7.5mm AECQ200