Продукція > TDK > CS65ZU2GA102MAGKA
CS65ZU2GA102MAGKA
CS65ZU2GA102MAGKA TDK
3970790.pdf
Виробник: TDK
Description: TDK - CS65ZU2GA102MAGKA - Funkentstörkondensator (Keramik), 1000 pF, ± 20%, X1 / Y2, 440 VAC, 300 VAC, Radial bedrahtet
tariffCode: 85322400
Bauform / Gehäuse des Kondensators: Radial bedrahtet
rohsCompliant: YES
Anschlussabstand: 7.5mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Kondensatormontage: Durchsteckmontage
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Entstörklasse: X1 / Y2
Nennspannung Y: 300VAC
euEccn: NLR
Kapazität: 1000pF
Produktpalette: CS Series
Nennspannung X: 440VAC
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 125°C
SVHC: No SVHC (15-Jan-2018)
на замовлення 1970 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - CS65ZU2GA102MAGKA - Funkentstörkondensator (Keramik), 1000 pF, ± 20%, X1 / Y2, 440 VAC, 300 VAC, Radial bedrahtet, tariffCode: 85322400, Bauform / Gehäuse des Kondensators: Radial bedrahtet, rohsCompliant: YES, Anschlussabstand: 7.5mm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Kondensatormontage: Durchsteckmontage, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Entstörklasse: X1 / Y2, Nennspannung Y: 300VAC, euEccn: NLR, Kapazität: 1000pF, Produktpalette: CS Series, Nennspannung X: 440VAC, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 125°C, SVHC: No SVHC (15-Jan-2018).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CS65ZU2GA102MAGKA Виробник : TDK Corporation leaddisc_automotive_cs_en.pdf?ref_disty=digikey Description: CAP CER 1000PF 300V Z5U RADIAL
товару немає в наявності
CS65ZU2GA102MAGKA CS65ZU2GA102MAGKA Виробник : TDK leaddisc_automotive_cs_en.pdf?ref_disty=digikey Safety Capacitors D: 7mm X1/Y2 1000pF 20% LS:7.5mm AECQ200