Продукція > TDK CORPORATION > CS65ZU2GA102MAVKA
CS65ZU2GA102MAVKA TDK Corporation
leaddisc_automotive_cs_en.pdf?ref_disty=digikey
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 1000PF 300V Z5U RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Safety Capacitors D: 7mm X1/Y2 1000pF 20% LS:7.5mm AECQ200.
Інші пропозиції CS65ZU2GA102MAVKA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CS65ZU2GA102MAVKA CS65ZU2GA102MAVKA Виробник : TDK leaddisc_automotive_cs_en.pdf?ref_disty=digikey Safety Capacitors D: 7mm X1/Y2 1000pF 20% LS:7.5mm AECQ200