Продукція > TDK > CS65ZU2GA102MYVKA
CS65ZU2GA102MYVKA
CS65ZU2GA102MYVKA TDK
eaddisc_commercial_cc45_en-364205.pdf
Виробник: TDK
Ceramic Disc Capacitors CS65 1000pF 2.6kv Z5U 20% Ammo Pack
на замовлення 1960 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1000PF 300/440VAC Z5U, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±20%, Features: High Voltage, Voltage - Rated: 300VAC/440VAC, Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: Z5U, Size / Dimension: 0.276" Dia (7.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 125°C, Applications: Safety, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Ratings: X1, Y2, Height - Seated (Max): 0.291" (7.40mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 1000 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CS65ZU2GA102MYVKA Виробник : TDK Corporation CS_High_Voltage_Commercial_Series.pdf Description: CAP CER 1000PF 300/440VAC Z5U
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±20%
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 300VAC/440VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: Z5U
Size / Dimension: 0.276" Dia (7.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 125°C
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Ratings: X1, Y2
Height - Seated (Max): 0.291" (7.40mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 1000 pF