Продукція > TDK > CS70-B2GA101KYNS
CS70-B2GA101KYNS
CS70-B2GA101KYNS TDK
tdk_leaddisc_commercial_cs_en-1207173.pdf
Виробник: TDK
Ceramic Disc Capacitors X1Y2 100pF 10% 250VAC
на замовлення 16 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CS70-B2GA101KYNS CS70-B2GA101KYNS Виробник : TDK Corporation CS_Series.pdf Description: CAP CER 100PF 250VAC RADIAL