Продукція > TDK > CS70-B2GA331KAVKA
CS70-B2GA331KAVKA
CS70-B2GA331KAVKA TDK
leaddisc_automotive_cs_en.pdf
Виробник: TDK
Cap Ceramic Suppression Y2/X1 330pF 440VAC/300VAC B 10%( 7.5 X 7mm) Radial Disc 7.5mm 125°C Ammo Automotive AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 330PF 300V RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Features: High Voltage, Voltage - Rated: 300VAC/440VAC, Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: B, Size / Dimension: 0.295" Dia (7.50mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Safety, Automotive, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Ratings: AEC-Q200, X1, Y2, Height - Seated (Max): 0.453" (11.50mm), Capacitance: 330 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CS70-B2GA331KAVKA CS70-B2GA331KAVKA Виробник : TDK Corporation leaddisc_automotive_cs_en.pdf Description: CAP CER 330PF 300V RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 300VAC/440VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: B
Size / Dimension: 0.295" Dia (7.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Safety, Automotive
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Ratings: AEC-Q200, X1, Y2
Height - Seated (Max): 0.453" (11.50mm)
Capacitance: 330 pF
товару немає в наявності
CS70-B2GA331KAVKA CS70-B2GA331KAVKA Виробник : TDK leaddisc_automotive_cs_en.pdf Safety Capacitors D: 7.5mm X1/Y2 330pF 10% LS:7.5mm AECQ200