Продукція > TDK > CS70-B2GA331KYNKA
CS70-B2GA331KYNKA
CS70-B2GA331KYNKA TDK
leaddisc_commercial_cs_en.pdf
Виробник: TDK
Cap Ceramic Suppression X1/Y2 330pF 440VAC/300VAC B 10%( 7 X 5mm) Radial Disc 7.5mm 125°C Bulk
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CS70-B2GA331KYNKA CS70-B2GA331KYNKA Виробник : TDK Corporation CS_High_Voltage_Commercial_Series.pdf Description: CAP CER 330PF 300/440VAC