Продукція > TDK > CS75-B2GA471KAGKA
CS75-B2GA471KAGKA
CS75-B2GA471KAGKA TDK
leaddisc_automotive_cs_en.pdf
Виробник: TDK
Safety Capacitors D: 9mm X1/Y2 470pF 10% LS:7.5mm AECQ200
на замовлення 910 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 470PF 300/440VAC, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Features: High Voltage, Voltage - Rated: 300VAC/440VAC, Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: B, Size / Dimension: 0.354" Dia (9.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Safety, Automotive, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Ratings: AEC-Q200, X1, Y2, Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm), Capacitance: 470 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CS75-B2GA471KAGKA CS75-B2GA471KAGKA Виробник : TDK Corporation leaddisc_automotive_cs_en.pdf Description: CAP CER 470PF 300/440VAC
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 300VAC/440VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: B
Size / Dimension: 0.354" Dia (9.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Safety, Automotive
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Ratings: AEC-Q200, X1, Y2
Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm)
Capacitance: 470 pF