Продукція > TDK > CS75ZU2GA152MANKA
CS75ZU2GA152MANKA
CS75ZU2GA152MANKA TDK
leaddisc_automotive_cs_en.pdf
Виробник: TDK
Safety Capacitors D: 8mm X1/Y2 1500pF 20% LS:7.5mm AECQ200
на замовлення 64 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1500PF 300/440VAC Z5U, Tolerance: ±20%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Features: High Voltage, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 300VAC/440VAC, Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: Z5U, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Safety, Automotive, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Ratings: AEC-Q200, X1, Y2, Part Status: Active, Capacitance: 1500 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CS75ZU2GA152MANKA CS75ZU2GA152MANKA Виробник : TDK Corporation leaddisc_automotive_cs_en.pdf Description: CAP CER 1500PF 300/440VAC Z5U
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 300VAC/440VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: Z5U
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Safety, Automotive
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Ratings: AEC-Q200, X1, Y2
Part Status: Active
Capacitance: 1500 pF
на замовлення 900 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
CS75ZU2GA152MANKA CS75ZU2GA152MANKA Виробник : TDK leaddisc_automotive_cs_en.pdf Cap Ceramic Suppression Y2/X1 0.0015uF 440VAC/300VAC Z5U 20%( 8 X 7mm) Radial Disc 7.5mm 125°C Bulk Automotive AEC-Q200