Продукція > TDK > CS75ZU2GA152MAVKA
CS75ZU2GA152MAVKA
CS75ZU2GA152MAVKA TDK
leaddisc_automotive_cs_en.pdf
Виробник: TDK
Cap Ceramic Suppression Y2/X1 0.0015uF 440VAC/300VAC Z5U 20%( 8 X 7mm) Radial Disc 7.5mm 125°C Ammo Automotive AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CS75ZU2GA152MAVKA CS75ZU2GA152MAVKA Виробник : TDK Safety Capacitors D: 8mm X1/Y2 1500pF 20% LS:7.5mm AECQ200