Продукція > TDK > CS75ZU2GA152MYGKA
CS75ZU2GA152MYGKA
CS75ZU2GA152MYGKA TDK
CS_High_Voltage_Commercial_Series.pdf
Виробник: TDK
Safety Capacitors SUGGESTED ALTERNATE 810-CS45E2GA152MNKA
на замовлення 966 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1500PF 300/440VAC Z5U, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Features: High Voltage, Voltage - Rated: 300VAC/440VAC, Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: Z5U, Size / Dimension: 0.295" Dia (7.50mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 125°C, Applications: Safety, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Ratings: X1, Y2, Height - Seated (Max): 0.453" (11.50mm), Capacitance: 1500 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CS75ZU2GA152MYGKA CS75ZU2GA152MYGKA Виробник : TDK leaddisc_commercial_cs_en.pdf Cap Ceramic Suppression X1/Y2 0.0015uF 440VAC/300VAC Z5U 20%( 7.5 X 5mm) Radial Disc 7.5mm 125°C Bulk
товару немає в наявності
CS75ZU2GA152MYGKA CS75ZU2GA152MYGKA Виробник : TDK Corporation CS_High_Voltage_Commercial_Series.pdf Description: CAP CER 1500PF 300/440VAC Z5U
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 300VAC/440VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: Z5U
Size / Dimension: 0.295" Dia (7.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 125°C
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Ratings: X1, Y2
Height - Seated (Max): 0.453" (11.50mm)
Capacitance: 1500 pF