CS80C286-20 Intersil
Виробник: Intersil
Description: IC MPU 80C286 20MHZ 68PLCC
Packaging: Bulk
Package / Case: 68-LCC (J-Lead)
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 20MHz
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Core Processor: 80C286
Voltage - I/O: 5V
Supplier Device Package: 68-PLCC (24.23x24.23)
Number of Cores/Bus Width: 1 Core, 16b
Co-Processors/DSP: Math Engine; 80C287
Graphics Acceleration: No
| Кількість | Ціна |
|---|---|
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC MPU 80C286 20MHZ 68PLCC, Packaging: Bulk, Package / Case: 68-LCC (J-Lead), Mounting Type: Surface Mount, Speed: 20MHz, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Core Processor: 80C286, Voltage - I/O: 5V, Supplier Device Package: 68-PLCC (24.23x24.23), Number of Cores/Bus Width: 1 Core, 16b, Co-Processors/DSP: Math Engine; 80C287, Graphics Acceleration: No.