Продукція > TDK > CS80ZU2GA222MAGKA
CS80ZU2GA222MAGKA
CS80ZU2GA222MAGKA TDK
Виробник: TDK
Description: TDK - CS80ZU2GA222MAGKA - Funkentstörkondensator (Keramik), 2200 pF, ± 20%, X1 / Y2, 440 VAC, 300 VAC, Radial bedrahtet
tariffCode: 85322400
Bauform / Gehäuse des Kondensators: Radial bedrahtet
rohsCompliant: YES
Anschlussabstand: 7.5mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Kondensatormontage: Durchsteckmontage
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Entstörklasse: X1 / Y2
Nennspannung Y: 300VAC
euEccn: NLR
Kapazität: 2200pF
Produktpalette: CS Series
Nennspannung X: 440VAC
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 125°C
SVHC: No SVHC (04-Feb-2026)
на замовлення 1926 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - CS80ZU2GA222MAGKA - Funkentstörkondensator (Keramik), 2200 pF, ± 20%, X1 / Y2, 440 VAC, 300 VAC, Radial bedrahtet, tariffCode: 85322400, Bauform / Gehäuse des Kondensators: Radial bedrahtet, rohsCompliant: YES, Anschlussabstand: 7.5mm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Kondensatormontage: Durchsteckmontage, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Entstörklasse: X1 / Y2, Nennspannung Y: 300VAC, euEccn: NLR, Kapazität: 2200pF, Produktpalette: CS Series, Nennspannung X: 440VAC, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 125°C, SVHC: No SVHC (04-Feb-2026).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CS80ZU2GA222MAGKA CS80ZU2GA222MAGKA Виробник : TDK Safety Capacitors D:9.5mm X1/Y2 2200pF 20% LS:7.5mm AECQ200