Продукція > TDK CORPORATION > CS80ZU2GA222MANKA
CS80ZU2GA222MANKA
CS80ZU2GA222MANKA TDK Corporation
leaddisc_automotive_cs_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 2200PF 300/440VAC Z5U
Tolerance: ±20%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Features: High Voltage
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 300VAC/440VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: Z5U
Size / Dimension: 0.374" Dia (9.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Safety, Automotive
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Ratings: AEC-Q200, X1, Y2
Part Status: Active
Capacitance: 2200 pF
на замовлення 529 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - CS80ZU2GA222MANKA - Funkentstörkondensator (Keramik), 2200 pF, ± 20%, X1 / Y2, 440 V, 300 V, Radial bedrahtet, tariffCode: 85322400, Bauform / Gehäuse des Kondensators: Radial bedrahtet, rohsCompliant: YES, Anschlussabstand: 7.5mm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Kondensatormontage: Durchsteckmontage, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Entstörklasse: X1 / Y2, Nennspannung Y: 300V, euEccn: NLR, Kapazität: 2200pF, Produktpalette: CS Series, Nennspannung X: 440V, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 125°C, SVHC: No SVHC (15-Jan-2018).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CS80ZU2GA222MANKA CS80ZU2GA222MANKA Виробник : TDK leaddisc_automotive_cs_en.pdf Safety Capacitors D:9.5mm X1/Y2 2200pF 20% LS:7.5mm AECQ20
на замовлення 484 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
CS80ZU2GA222MANKA CS80ZU2GA222MANKA Виробник : TDK leaddisc_automotive_cs_en.pdf Description: TDK - CS80ZU2GA222MANKA - Funkentstörkondensator (Keramik), 2200 pF, ± 20%, X1 / Y2, 440 V, 300 V, Radial bedrahtet
tariffCode: 85322400
Bauform / Gehäuse des Kondensators: Radial bedrahtet
rohsCompliant: YES
Anschlussabstand: 7.5mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Kondensatormontage: Durchsteckmontage
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Entstörklasse: X1 / Y2
Nennspannung Y: 300V
euEccn: NLR
Kapazität: 2200pF
Produktpalette: CS Series
Nennspannung X: 440V
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 125°C