Продукція > TDK > CS85-B2GA331KYNS
CS85-B2GA331KYNS
CS85-B2GA331KYNS TDK
tdk_leaddisc_commercial_cs_en-1207173.pdf
Виробник: TDK
Ceramic Disc Capacitors X1Y2 330pF 10% 250VAC
на замовлення 140 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CS85-B2GA331KYNS CS85-B2GA331KYNS Виробник : TDK Corporation CS_Series.pdf Description: CAP CER 330PF 250VAC RADIAL